Не нашли нужный чертёж? Тогда просто закажите его у нас!
Надійність автомобіля в умовах експлуатації значною мірою залежить від справності приладів електроустаткування, які спричинюють близько 15% несправностей його. Ресурс механічних вузлів електроустаткування обмежують тертьові поверхні, які треба добре змащувати, захищати від пилу, вологи і бруду. Внаслідок різких температурних перепадів, неперервних вібрацій, потрапляння вологи, пилу, бензину, масла або їхньої пари різні контактні струмопровідні деталі працюють у складних умовах.
165 1

Автомобільне обладнання: будова та діагностування

550.00 RUB

715.00 RUB

Надійність автомобіля в умовах експлуатації значною мірою залежить від справності приладів електроустаткування, які спричинюють близько 15% несправностей його. Ресурс механічних вузлів електроустаткування обмежують тертьові поверхні, які треба добре змащувати, захищати від пилу, вологи і бруду. Внаслідок різких температурних перепадів, неперервних вібрацій, потрапляння вологи, пилу, бензину, масла або їхньої пари різні контактні струмопровідні деталі працюють у складних умовах.

Если у вас есть промокод, то воспользуйтесь им.
На указанный E-mail будет отправлен архив с работой.

Работа будет доступна для скачивания после оплаты. Произвести оплату можно картами VISA и MasterCard.

 Ізоляційні матеріали також зазнають руйнування під дією нагрівання, вологи й електричного поля. Від різких перепадів температури утворюються тріщини у приладах електроустаткування, розміщених під капотом двигуна, особливо взимку, а конденсація вологи знижує їхні ізоляційні властивості так само негативно діють на деякі ізоляційні матеріали пари бензину і масла. Строк служби і надійність електроустаткування автомобіля в умовах експлуатації залежать не тільки від досконалості конструкції і технології виробництва, а й від якості ТО, який охоплює контрольно-діагностичні, регулювальні та інші роботи. Діагностують технічний стан електроустаткування за допомогою спеціальних стендів і приладів - компактних, надійних, зручних для пересування, з високою точністю показань. Під час діагностування запалювання в бензиновому двигуні виконують такі роботи: контроль системи запалювання; вимірювання кута випередження запалювання, замикального кута - індивідуального і підсумкового; контроль первинної і вторинної картин запалювання; автоматичне вимірювання різниці потужностей циліндрів, частоти обертання. Діагностуючи електрообладнання автомобіля, проводять цифрові вимірювання потужності та напруги великих струмів (без порушення цілісності вимірюваної схеми), вимірювання опору, контроль генератора, стартера, регулятора напруги і т. ін. Дизельний двигун діагностують сигналом тиску: контроль системи подачі і впорскування палива за картиною тиску; контроль початкового тиску динамічного розпилювача, вимірювання фазових помилок, кута початку подавання палива, кута попереднього впорскування, кута тривалості впорскування; можливість вибору картини; цифрове вимірювання кутів маркерними сигналами. Проводять механічні вимірювання тиску і вакуум у, перевіряють герметичність циліндрів, стан клапанів і поршнів, контролюють регулятор вакууму.

На електроустаткуванні перевіряють такі прямі (структурні) діагностичні параметри: потужність генератора; прогин паса приводу генератора; напругу вмикання реле зворотного струму; електричну напругу, що підтримується регулятором напруги; електричний опір випрямного блока в прямому і зворотному напрямках; потужність стартера; висоту щіток стартера; зазор між підшипниками стартера та їхніми посадковими місцямипередачу приводом стартера обертального моменту.

Акумуляторна батарея (акумулятор) - це пристрій для збереження енергії, яку можна використовувати як електричну. Вона працює завдяки тому, що два різних метали, перебуваючи в кислотному розчині, виробляють електрику.

Основні показники акумуляторів. Нижче наведено деякі важливі відомості про акумулятори, що допоможуть правильно вибрати акумулятор для автомобіля.

Акумулятор має 100-відсоткову ефективність при температурі 27 °С, а при - 18 °С ефективність того самого акумулятора падає до 40%, бо для того щоб пустити двигун, треба мати вдвоє більше енергії, ніж це було потрібно при 27 °С.

Стартова потужність (пускові ампери) - це та потужність, при якій акумулятор спроможний стартувати н умовах дуже холодної погоди. Цей чинник означає кількість амперів, які виробляє акумулятор протягом 30 с при - 18 °С без падіння напруги нижче ніж 7,2 В (мінімальний рівень для надійного старту). Чим вищий цей показник, тим більша стартова потужність акумулятора.

Резервна потужність - це потужність, що досягається за час, протягом якого акумулятор виробляє 25 А при температурі 27 °С і забезпечує роботу всіх допоміжних приладів в автомобілі вночі та в умовах поганої погоди або з несправним генератором заряджання.

146901.rtf
3.58 Мб

Транспорт


Технологический расчет автотранспортного предприятия на 110 автомобилей КамАЗ-65115 с чережами АТП формата А1 и агрегатного участка формата А1
40 0
800.00 RUB
1040.00 RUB
Технологический расчет автотранспортного предприятия на...
Разборка главной передачи
Общая трудоекость - 40,8 чел.-мин (0,68 чел.-ч).
Исполнитель - слесарь по ремонту автомобилей 3 разр
250 0
700.00 RUB
910.00 RUB
Технологическая карта разборки главной передачи
Техническии характеристики
1.	Стенд стационарный ручной с червячным приводом
2.	Масса редуктора не более 200 кг.
3.	Усилие на рукоятке не более 150 Н
111 0
720.00 RUB
936.00 RUB
Стенд для разборки и сборки редукторов
Расчеты и чертежи крана консольного поворотного на 3,2 тонны
Техническая характеристика.
   1. Грузоподъемность, 3200 кг
   2. Скорость подъема груза, 0,20 м/с
   3. Угловая скорость поворота крана, 
    0,157 1/с
   4. Привод механизма подъема:
      Двигатель:
     Тип МТF 211-6
     Мощность, 9 кВТ
     Частота вращения, 915 об/мин 
       Редуктор: 
     Тип Ц2-350
     Передаточное число 41,2
       Тормоз
     Тип ТКГ-200
     Тормозной момент, 72 Нм
   5. Привод механизма поворота
        Двигатель:
     Тип 4АА50А4У3
     Мощность, 0,12 кВТ
     Частота вращения, 1390 об/мин
       Редуктор: 
     Тип РЧУ-40
     Передаточное число 40
       Тормоз
     Тип ТКТ-100
     Тормозной момент, 2 Нм
   6. Канат ЛК-Р-6х19+10 5,9-Г-Н-1960 
    ГОСТ 2688-80
121 0
960.00 RUB
1248.00 RUB
Курсовая работа "Кран консольный 3,2 тонны"
Чертежи двигателя внутреннего сгорания автомобиля москвич 412
133 0
550.00 RUB
715.00 RUB
Двигатель внутреннего сгорания УЗАМ-412
14 чертежей гайковерта для колес
124 0
600.00 RUB
780.00 RUB
Чертежи гайковерта колесного