Не нашли нужный чертёж? Тогда просто закажите его у нас!
Системи електрозабезпечення пасажирських вагонів залежно від розташування джерел електричної енергії та їх використання розподіляються на основні групи: системи автономного та централізованого електрозабезпечення. Застосування тієї чи іншої системи обумовлене споживанням енергії в пасажирських вагонах та швидкістю їх руху.
152 2

Вибір основного електрообладнання і мережі електропостачання пасажирського вагона

550.00 RUB

715.00 RUB

Системи електрозабезпечення пасажирських вагонів залежно від розташування джерел електричної енергії та їх використання розподіляються на основні групи: системи автономного та централізованого електрозабезпечення. Застосування тієї чи іншої системи обумовлене споживанням енергії в пасажирських вагонах та швидкістю їх руху.

Если у вас есть промокод, то воспользуйтесь им.
На указанный E-mail будет отправлен архив с работой.

Работа будет доступна для скачивания после оплаты. Произвести оплату можно картами VISA и MasterCard.

Значення сумарної потужності, яке припадає на один вагон при наявності на ньому різних електричних споживачів, таке: мережа освітлення, електропобутові прилади, ланцюги сигналізації та управління 2,5 – 4 кВт; мережа освітлення, електропобутові прилади, електрокип'ятильник, ланцюги сигналізації та управління; система примусової вентиляції 6,5 – 10 кВт; мережа освітлення, електропобутові прилади, електрокип'ятильник, ланцюги сигналізації та управління; система примусової вентиляції і установка для охолодження повітря 20 – 30 кВт; мережа освітлення, електропобутові прилади, електрокип'ятильник, ланцюги сигналізації та управління, система примусової вентиляції, установка для охолодження повітря та електричне опалення 30 – 50 кВт.

Отже по мірі оснащення пасажирських вагонів різним електрообладнанням значно збільшується потужність електричних споживачів вагона, що потребує відповідного збільшення потужності системи електрозабезпечення.

У пасажирському вагоні із системою автономного електрозабезпечення є власні джерела електричної енергії (генератор і акумуляторна батарея), які забезпечують живлення споживачів електроенергією при русі та на стоянках, генератор приводиться в обертання від осі колісної пари вагона за допомогою спеціального приводу. При русі поїзда обертання передається від колісної пари генератору, який виробляє електричну енергію. У вагонах без кондиціювання повітря потужність генератора звичайно не перевищує 10 кВт, а у вагонах з кондиціюванням вона досягає 20 - 30 кВт.

Існують різні варіанти розглянутої системи з генератором постійного і змінного струмів різної потужності: з генератором постійного струму з паралельним і змішаним збудженням та з індукторним генератором змінного струму і напівпровідниковим випрямлячем.

Як резервне і аварійне джерело енергії використовується акумуляторна батарея, яка живить основні споживачі вагона при непрацюючому генераторі (при його несправності, на стоянці, а також при невеликій швидкості руху поїзда).

Крім того, акумуляторна батарея сприймає піки навантаження, які виникають при одночасному включенні декількох споживачів великої потужності, пуску електричних двигунів, короткочасних перевантаженнях та ін. Це дозволяє зменшити необхідну потужність генератора, а отже, його габаритні розміри та масу. Основною перевагою системи електрозабезпечення з приводом генератора від осі колісної пари є те, що живлення електричних споживачів у кожному вагоні не залежить від зовнішніх джерел електричної енергії. Внаслідок цього забезпечується висока експлуатаційна маневреність пасажирських вагонів (можливість передачі вагонів з одного поїзда в інший та їх відчеплення від локомотива і від поїзда без порушення нормального електрозабезпечення інших вагонів, легкість переформування поїздів). Автономна система електрозабезпечення забезпечує також резервування електрозабезпечення. У випадку виходу з ладу власного генератора електричну мережу вагона можна підключити до мережі сусіднього вагона.

Проте індивідуальна система має суттєві недоліки. Головні з них: велика маса і недостатня надійність електрообладнання, зумовлена наявністю колекторних електричних машин постійного струму, підвищені експлуатаційні витрати на утримання та ремонт електрообладнання.

Підвищення встановленої потужності електрообладнання від з 3 - 4 кВт до 60 - 70 кВт на сучасних вагонах привело до того, що індивідуальні генератори не в змозі забезпечити електроенергією всіх споживачів вагона. При цьому, поряд з удосконаленням індивідуальної системи електропостачання все ширше починає застосовуватись централізована та Централізована система електропостачання передбачає живлення споживачів електроенергії всіх вагонів поїзда від одного або декількох джерел електроенергії, розташованих у спеціальному вагоні-електростанції або на локомотиві.

146929.rtf
2.414 Мб

Транспорт


Технологический расчет автотранспортного предприятия на 110 автомобилей КамАЗ-65115 с чережами АТП формата А1 и агрегатного участка формата А1
40 0
800.00 RUB
1040.00 RUB
Технологический расчет автотранспортного предприятия на...
Разборка главной передачи
Общая трудоекость - 40,8 чел.-мин (0,68 чел.-ч).
Исполнитель - слесарь по ремонту автомобилей 3 разр
154 0
720.00 RUB
936.00 RUB
Технологическая карта разборки главной передачи
Техническии характеристики
1.	Стенд стационарный ручной с червячным приводом
2.	Масса редуктора не более 200 кг.
3.	Усилие на рукоятке не более 150 Н
111 0
720.00 RUB
936.00 RUB
Стенд для разборки и сборки редукторов
Расчеты и чертежи крана консольного поворотного на 3,2 тонны
Техническая характеристика.
   1. Грузоподъемность, 3200 кг
   2. Скорость подъема груза, 0,20 м/с
   3. Угловая скорость поворота крана, 
    0,157 1/с
   4. Привод механизма подъема:
      Двигатель:
     Тип МТF 211-6
     Мощность, 9 кВТ
     Частота вращения, 915 об/мин 
       Редуктор: 
     Тип Ц2-350
     Передаточное число 41,2
       Тормоз
     Тип ТКГ-200
     Тормозной момент, 72 Нм
   5. Привод механизма поворота
        Двигатель:
     Тип 4АА50А4У3
     Мощность, 0,12 кВТ
     Частота вращения, 1390 об/мин
       Редуктор: 
     Тип РЧУ-40
     Передаточное число 40
       Тормоз
     Тип ТКТ-100
     Тормозной момент, 2 Нм
   6. Канат ЛК-Р-6х19+10 5,9-Г-Н-1960 
    ГОСТ 2688-80
121 0
960.00 RUB
1248.00 RUB
Курсовая работа "Кран консольный 3,2 тонны"
Чертежи двигателя внутреннего сгорания автомобиля москвич 412
133 0
550.00 RUB
715.00 RUB
Двигатель внутреннего сгорания УЗАМ-412
14 чертежей гайковерта для колес
124 0
600.00 RUB
780.00 RUB
Чертежи гайковерта колесного