Не нашли нужный чертёж? Тогда просто закажите его у нас!
Вихідними діагностичними параметрами, які характеризують стан систем електропостачання (СЕП), є рівень напруги, що регулюється Uрн і величина пульсацій DUрн. Величину першого параметра вимірюють за допомогою вольтметра постійного струму безпосередньої оцінки чи інтегруючим цифровим вольтметром. Другий параметр можна оцінити тільки з використанням осцилографа. До діапазону варіювання припустимих значень ДП у процесі експлуатації автомобіля пред'являються досить жорсткі вимоги, що пов'язано в основному з циклічним режимом заряду АКБ.
28 6

Виявлення несправностей у системах електрообладнання за симптомами їх прояву

550.00 RUB

715.00 RUB

Вихідними діагностичними параметрами, які характеризують стан систем електропостачання (СЕП), є рівень напруги, що регулюється Uрн і величина пульсацій DUрн. Величину першого параметра вимірюють за допомогою вольтметра постійного струму безпосередньої оцінки чи інтегруючим цифровим вольтметром. Другий параметр можна оцінити тільки з використанням осцилографа. До діапазону варіювання припустимих значень ДП у процесі експлуатації автомобіля пред'являються досить жорсткі вимоги, що пов'язано в основному з циклічним режимом заряду АКБ.

Если у вас есть промокод, то воспользуйтесь им.
На указанный E-mail будет отправлен архив с работой.

Работа будет доступна для скачивания после оплаты. Произвести оплату можно картами VISA и MasterCard.

За вихідні системи пуску (СП) можна вважати крутний момент на валу стартера та його оберти, що забезпечують надійний пуск ДВЗ. Залежність між переліченими параметрами визначається робочими характеристиками стартера. Виконати вимірювання крутного моменту стартера на борті автомобіля неможливо, тому основною ознакою при суб'єктивній оцінці стану системи є частота прокручування колінчастого валу ДВЗ. Перелічимо характерні симптоми, що вказують на наявність несправності системи чи її елементів, визначимо причини і способи виявлення цих несправностей.

Розглянемо характерні ознаки, основні причини і способи визначення несправностей на прикладі схеми системи пуску двигуна автомобіля КамАЗ (рис. 1).

1. Не працює електрофакельний підігрівач повітря у впускному трубопроводі двигуна. При включенні підігрівача стрілка амперметра не відхиляється у бік розряду, контрольна лампа не загоряється, відсутній факел на свічках.

Причини несправності: несправний вимикач 3 приладів; обрив проводів чи поганий контакт у з'єднаннях наконечників проводів; відключений запобіжник 5; несправний контактор 6; несправний кнопковий вимикач 7; не працюють свічки 16; немає подачі палива. Визначення несправності виконується в такій послідовності.

Про справність вимикача 3 , запобіжника 5 і кола, що з'єднує ці прилади, можна судити по роботі покажчика поворотів чи зумера, який сигналізує про відсутність тиску в системі гальм. Для перевірки кола до контактора 6 необхідно до проводу, що від’єднаний від затиску 86 контактора, під’єднати контрольну лампу і включити вимикач. Якщо лампа буде горіти, вимикач, запобіжник і проводка справні. Якщо лампа не горить, потрібно послідовно перевірити всі ділянки кола до вимикача.

Справність контактора 6 підтверджується функціонуванням вимикача акумуляторних батарей, електродвигунів нагрівача кабіни і ліхтарів заднього ходу. При справному контакторі після включення вимикача 3 акумуляторні батареї не відключаються натисканням кнопки 12, а електродвигуни опалення кабіни і ліхтарі заднього ходу включаються.

Для перевірки контактора 6 контрольну лампу підключають до затиску 7а при виключеному вимикачі 3, а потім до затиску 87 при включеному вимикачі 3. Якщо контактор справний, лампа буде горіти в обох випадках.

Кнопковий вимикач 7 перевіряють, з'єднуючи його затиски перемичкою.

Термореле і провідники перевіряють контрольною лампою при включеному вимикачі 3 і натиснутій кнопці 7. Справність спіралей свічок можна перевірити контрольною лампою або вимірюванням їх опору.

Паливо може не подаватися через несправність термореле 8, електромагнітного клапана 17 чи при засміченні паливних каналів. Для перевірки термореле до його затиску потрібно підключити контрольну лампу і включити підігрівач. Якщо термореле справне, то після прогріву додаткового резистора і спіралей свічок контакти термореле замкнуться і лампа загориться.

Електромагнітний клапан перевіряють підключенням його затиску до виводу «+» акумуляторних батарей. У справного клапана на момент підключення буде прослуховуватися спрацьовування. Якщо клапан справний, за допомогою контрольної лампи перевіряють провідник його затиску. 

Клапан може не включатися й у тому випадку, коли перегоріла спіраль накалювання однієї із свічок.

Для перевірки паливних каналів потрібно вивернути одну із свічок, за допомогою насоса ручної підкачки палива утворити тиск, а потім підключити провідник паливного клапана 17 до затиску «+» батареї, щоб відкрити клапан.

146945.rtf
1.18 Мб

Транспорт


Технологический расчет автотранспортного предприятия на 110 автомобилей КамАЗ-65115 с чережами АТП формата А1 и агрегатного участка формата А1
40 0
800.00 RUB
1040.00 RUB
Технологический расчет автотранспортного предприятия на...
Разборка главной передачи
Общая трудоекость - 40,8 чел.-мин (0,68 чел.-ч).
Исполнитель - слесарь по ремонту автомобилей 3 разр
250 0
700.00 RUB
910.00 RUB
Технологическая карта разборки главной передачи
Техническии характеристики
1.	Стенд стационарный ручной с червячным приводом
2.	Масса редуктора не более 200 кг.
3.	Усилие на рукоятке не более 150 Н
111 0
720.00 RUB
936.00 RUB
Стенд для разборки и сборки редукторов
Расчеты и чертежи крана консольного поворотного на 3,2 тонны
Техническая характеристика.
   1. Грузоподъемность, 3200 кг
   2. Скорость подъема груза, 0,20 м/с
   3. Угловая скорость поворота крана, 
    0,157 1/с
   4. Привод механизма подъема:
      Двигатель:
     Тип МТF 211-6
     Мощность, 9 кВТ
     Частота вращения, 915 об/мин 
       Редуктор: 
     Тип Ц2-350
     Передаточное число 41,2
       Тормоз
     Тип ТКГ-200
     Тормозной момент, 72 Нм
   5. Привод механизма поворота
        Двигатель:
     Тип 4АА50А4У3
     Мощность, 0,12 кВТ
     Частота вращения, 1390 об/мин
       Редуктор: 
     Тип РЧУ-40
     Передаточное число 40
       Тормоз
     Тип ТКТ-100
     Тормозной момент, 2 Нм
   6. Канат ЛК-Р-6х19+10 5,9-Г-Н-1960 
    ГОСТ 2688-80
121 0
960.00 RUB
1248.00 RUB
Курсовая работа "Кран консольный 3,2 тонны"
Чертежи двигателя внутреннего сгорания автомобиля москвич 412
133 0
550.00 RUB
715.00 RUB
Двигатель внутреннего сгорания УЗАМ-412
14 чертежей гайковерта для колес
124 0
600.00 RUB
780.00 RUB
Чертежи гайковерта колесного